LENAZZO

Mikro Mobilite Çözümleri

LENAZZO olarak mikro mobilite alanına yönelik çözümler ve bu alana ait ulaşım araçlarını kullanıcılarla buluşturuyoruz. Kaliteli ve teknolojik ürünlerle ulaşım ihtiyaçlarının karşılanması için mikro mobiliteye teşvif ediyor ve temiz doğa, temiz toplum ilkesini destekliyoruz.

LENAZZO, Lenazzo Mobilite Otomotiv LTD. ŞTİ. bünyesinde mikro mobilite alanına yönelik hizmet veren bir markadır. Lenazzo’nun temelleri 2020 yılında atılmış ve 2021 yılında faaliyetine başlamıştır.

Temiz Doğa”, “Temiz Toplum” ilkerini amaç edinmiş olan LENAZZO, fosil yakıtlarla mücadele eden Dünyamızın, daha yaşanabilir bir yer olması ve çevre dostu ulaşım araçlarının yaygınlaştırılarak, kullanılabilirliğinin ve sürdürülebilirliğinin artırılmasını amaçlamaktadır. Akıllı şehirlerin, akıllı araçları diyebileceğimiz bireysel ulaşım araçlarına erişimi kolaylaştırarak, daha yaşanabilir şehirler oluşturulması amacıyla var gücüyle çalışmaktadır. Bu amaca hizmet eden, Arge yatırımları ve Girişimci ruhu ile geleceğin Dünyasının şekillenmesine katkı sunmayı hedeflemektedir.

LENAZZO, mikro mobilite alanında teknolojik ve kaliteli ürün arayan tüm kullanıcılara hitap eder. Ürün portföyünde bulunan tüm araçlar, özenle seçilmiş ve kaliteleri ispatlanmış araçlardır.

BİZİMLE İLETİŞİMDE KALIN

Bize Ulaşın

Soru, görüş, öneri, şikayet, ihtiyaç ve teklifleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İSTANBUL

Adres: Göztepe Mahallesi, Aheste Sokak, No:3 Kadıköy/İSTANBUL

Telefon: 0850 305 71 14
Mail: info@rhinomobilite.com

ANTALYA

Adres: Uncalı, Atlantik Sit, Üniversite Cd No:11, 07200 Konyaaltı/Antalya

Telefon: 0850 242 07 07
Mail: info@rhinomobilite.com

İZMİR

Çok Yakında...

Telefon: 0850 305 71 14
Mail: info@rhinomobilite.com

BAYİMİZ OLUN!

Rhino Mobilite bayisi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0850 305 71 14
Mail: info@rhinomobilite.com